Langai » Plastikiniai

TRIJŲ - KETURIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 60mm MONTAVIMO PLOČIU. 

Ideal 2000 langų sistemos leidžia išsirinkti spalvą iš plataus spalvų spektro. Profilio patvarumas leidžia pagaminti kokybiškus įvairių formų ir paskirčių langus. Jie idealūs nepripažįstantiems kompromisų kaip iš estetinės, taip ir iš techninės pusės. Round Line versija su suapvalinimais, varčiomis ir stiklajuostėmis atitinka visus keliamus funkcinius reikalavimus ir patenkina net pačio išrankiausio kliento skonį.

Ideal 2000

 

Ideal 2000 round line

 

 

PENKIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 70mm MONTAVIMO PLOČIU.

Langų sistema Ideal 4000 - tai protinga investicija į ateitį, nes jų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Ideal 4000 profiliai gali idealiai patenkinti individualius jūsų poreikius: jau šiandien šie profiliai atitinka reikalavimus, kurie bus keliami ateityje. Langai pagaminti iš profilio sistemos Ideal 4000 - tarnaus jums ilgus metus. 

Ideal 4000

 

Ideal 4000 round line

 

ŠEŠIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 80mm MONTAVIMO PLOČIU.

Sistemos Ideal 6000  yra viena naujausių ir moderniausių langų sistemų. Projektuojant šias sistemas, buvo skiriamas dėmesys stiliui ir profilio šilumos izoliacijos kokybei. Rėmo švelnios formos ir suapvalinimai leidžia sukurti tokius langus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir patenkina net išrankiausią skonį. Šešių kamerų profilio sistemos leidžia iškart pajusti aukštus izoliacinius parametrus. 

Ideal 6000

 

 

Ideal 7000  modelio langai – aukštos kokybės, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 80/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys  šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui.
Šie langai turi labai aukštus techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, išskirtinę išvaizdą bei  šias savybes atitinkančią kainą. Jie atsparūs temperatūrų skirtumams, įvairiems gamtos išbandymams – lietui, sniegui, šalčiui ir vėjui.

Ideal 7000 modelio langai komplektuojami iš  80/79 mm pločio profilių, 6 kamerų, galima rinktis iš viso spalvų spektro, langai gali būti iš vienos arba abiejų pusių spalvoti. Stiklo paketai – iš dviejų arba trijų skaidrių stiklų, su vienu arba dviem energiją taupančiais selektyviniais stiklais, tarpai tarp stiklų užpildyti argono dujomis.

 

Ideal 7000

 

REHAU EURO 60

 

Alternatyvi 60 mm gylio sistema - tai 3 profilių sistema skirta nebrangiems, tačiau kokybiškiems ir puikiai izoliujantiems šilumą langams. Šių profilių gaminiuose numatytas gaminių ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir ekonomiškumas išlaikant santykinai nedidelę gaminių kainą. Langai iš EURO 60 profilio labiausiai tinka tipinei statybai ir daugiabučiams namams.