Durys » Aliuminės

Aliumininės lauko durys gaminamos iš šiltų aliuminio profilių REYNAERS, ALUMIL arba PONZIO. Aliumininėse duryse ypač dera elegancija, atsparumas bei energijos taupymas.

Durų užpildui gali būti panaudotas tonuotas, skaidrus ar veidrodinis stiklo paketas, akmens vatos ir aliuminio lakšto užpildas arba specialus kompozitas.

Aliuminio profilių paviršiaus padengimas gali būti anotuotas arba dažytas milteliniais dažais pagal RAL spalvų paletę. Panaudojus specialią metalo dekoravimo technologiją, duris galima dekoruoti įvairiaspalve medžio imitacija, kas gaminiui suteikia šiltumo ir jaukumo. Tuomet durys atrodo kaip medinės, bet išlaiko visus aliuminio durų privalumus. Pageidaujantiems žaismingesnio ir originalesnio varianto, durų rėmą bei varčią galime nudažyti skirtingomis spalvomis.

 

 

Jūsų naujos namo durys turi būti ypatingos. Jos turi tikti prie Jūsų namo stiliaus, būti reprezentatyvios ir taip įrodyti Jūsų gerą skonį. Tačiau taip pat Jūsų namo durys turi atitikti ir didelius saugos reikalavimus ir dėl aukštų šiluminės izoliacijos verčių padėti taupyti energiją? Tuomet bendrovės „Hörmann“ namo durys yra puikus pasirinkimas. Aukštos kokybės visiškai nesideformuojanti medžiaga – aliuminis – nerūdija ir jo niekada nereikia dažyti. Net ir po daugelio metų bendrovės „Hörmann“ namo durys atrodo kaip naujos. Atsižvelgdami į savo norus, pasirinkite iš 3 skirtingos išvaizdos modifikacijų, užtikrinančių skirtingą šiluminę izoliaciją: pagrindinės modifikacijos „TopComfort“, elegantiškos sąvarą uždengiančios modifikacijos „TopPrestige“ arba „TopPrestigePlus“ modifikacijos su papildoma šilumine izoliacija ir dizainu. Nesvarbu, kokias duris nuspręsite pasirinkti: